LECO N-TYPECeltechnologie
SMBB Half Cut Cell-technologie
Bifaciale celModuletechnologieën
Uitstekende anti-PID-prestaties bij lage LID-waarden.
Minder schaduweffecten door hotspots
Hoger vermogen, lagere BOS en LCOE
● ISO9001:2015 kwaliteitsmanagementsysteem
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 Arbo- en veiligheidsmanagementsysteem
● Kwaliteitsnorm IEC61215/IEC61730
● IEC61701/IEC62716 Zout-/nevel-/ammoniaktesten
| Zonnecellen | N-type Mono |
| Aantal cellen | 108 (6x18) |
| Afmetingen | 1961 x 1134 x 33 mm |
| Gewicht | 27,8 kg |
| Voor-/achterruit | 2,0 mm gecoat halfgehard glas |
| Kader | Geanodiseerde aluminiumlegering (versterkte uitvoering voor hoge belasting optioneel) |
| Aansluitdoos | IP68-classificatie (3 bypassdiodes) |
| Uitgangskabels | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| De lengte kan worden aangepast. | |
| Connectoren | Mc4-compatibel |
| Mechanische belastingstest | Voorzijde 5400 Pa / Achterzijde 2400 Pa |
| KRACHTKLASSE | ALDB-490ND | ALDB-495ND | ALDB-500ND | ALDB-505ND | ALDB-510ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maximaal vermogen (Pmax) | 490W | 368W | 495W | 372W | 500W | 376W | 505W | 380W | 510W | 384W |
| Open circuitspanning (Voc) | 39,55V | 37,12V | 39,78V | 37,36V | 40,00V | 37,59V | 40,22V | 37,83V | 40,44V | 38,06V |
| Kortsluitstroom (Isc) | 15,72A | 12.58A | 15,78A | 12.62A | 15,84A | 12.67A | 15,90A | 12,72A | 15,96A | 12.77A |
| Spanning bij maximaal vermogen (Vmpp) | 33,11V | 31,08V | 33,31V | 31,29V | 33,51V | 31,50V | 33,71V | 31,71V | 33,91V | 31,91V |
| Stroommaximaal vermogen (Impp) | 14,80A | 11.84A | 14.86A | 11.89A | 14.92A | 11.94A | 14.98A | 11.98A | 15.04A | 12.03A |
| MODULE-EFFICIËNTIE (%) | 22,03% | 22,26% | 22,48% | 22,71% | 22,93% | |||||
STC: Bestralingssterkte 1000 W/m², celtemperatuur 25 °C, AM1.5G
NMOT: Instraling 800 W/m², omgevingstemperatuur 20 °C, windsnelheid 1 m/s, AM1.5G
| Achterwinst | Parameter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maximaal vermogen (Pmax) | 515W | 520W | 525W | 530W | 536W |
| Module-efficiëntie STC (%) | 23,14% | 23,37% | 23,61% | 23,84% | 24,08% | |
| 15% | Maximaal vermogen (Pmax) | 564W | 569W | 575W | 581W | 587W |
| Module-efficiëntie STC (%) | 25,34% | 25,60% | 25,86% | 26,12% | 26,37% | |
| 25% | Maximaal vermogen (Pmax) | 613W | 619W | 625W | 631W | 638W |
| Module-efficiëntie STC (%) | 27,54% | 27,82% | 28,11% | 28,39% | 28,67% |
| Container | 40'HQ |
| Aantal stuks per pallet | 34 |
| Pallets per container | 24 |
| Aantal stuks per verpakking | 816 |
| Bedrijfstemperatuur van de module | -40℃ tot +85℃ |
| Maximale systeemspanning | 1500 DC (IEC) |
| Maximale seriezekeringwaarde | 30A |
| Vermogenstolerantie | 0/+5W |
| Nominale bedrijfstemperatuur (NMOT) | 45±2℃ |
| Temperatuurcoëfficiënt van Pmax | -0,29%/℃ |
| Temperatuurcoëfficiënt van Voc | -0,25%/℃ |
| Temperatuurcoëfficiënt van Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefoon/WhatsApp/WeChat: +86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Gebouw 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, China
www.alifesolar.com