LECO N-TYPECeltechnologie
SMBB Half Cut Cell-technologie
Bifaciale celModuletechnologieën
Uitstekende anti-PID-prestaties bij lage LID-waarden.
Minder schaduweffecten door hotspots
Hoger vermogen, lagere BOS en LCOE
● ISO9001:2015 kwaliteitsmanagementsysteem
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 Arbo- en veiligheidsmanagementsysteem
● Kwaliteitsnorm IEC61215/IEC61730
● IEC61701/IEC62716 Zout-/nevel-/ammoniaktesten
| Zonnecellen | N-type Mono |
| Aantal cellen | 144 (6x24) |
| Afmetingen | 2278 x 1134 x 30 mm |
| Gewicht | 31,5 kg |
| Voor-/achterruit | 2,0 mm gecoat halfgehard glas |
| Kader | Geanodiseerde aluminiumlegering (versterkte uitvoering voor hoge belasting optioneel) |
| Aansluitdoos | IP68-classificatie (3 bypassdiodes) |
| Uitgangskabels | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| De lengte kan worden aangepast. | |
| Connectoren | Mc4-compatibel |
| Mechanische belastingstest | Voorzijde 5400 Pa / Achterzijde 2400 Pa |
| KRACHTKLASSE | ALVU-570ND | ALVU-575ND | ALVU-580ND | ALVU-585ND | ALVU-590ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maximaal vermogen (Pmax) | 570W | 429W | 575W | 433W | 580W | 437W | 585W | 441W | 590W | 445W |
| Open circuitspanning (Voc) | 51,41V | 48,69V | 51,55V | 48,82V | 51,68V | 48,96V | 51,81V | 49,09V | 51,94V | 49,23V |
| Kortsluitstroom (Isc) | 14.15A | 11.41A | 14.22A | 11.47A | 14.29A | 11.53A | 14.36A | 11.59A | 14.43A | 11,65A |
| Spanning bij maximaal vermogen (Vmpp) | 42,41V | 39,36V | 42,56V | 39,51V | 42,71V | 39,66V | 42,86V | 39,80V | 43,00V | 39,95V |
| Stroommaximaal vermogen (Impp) | 13.44A | 10,90A | 13.51A | 10,96A | 13.58A | 11.02A | 13,65A | 11.08A | 13,72A | 11.14A |
| MODULE-EFFICIËNTIE (%) | 22,07% | 22,26% | 22,45% | 22,65% | 22,84% | |||||
STC: Bestralingssterkte 1000 W/m², celtemperatuur 25 °C, AM1.5G
NMOT: Instraling 800 W/m², omgevingstemperatuur 20 °C, windsnelheid 1 m/s, AM1.5G
| Achterwinst | Parameter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maximaal vermogen (Pmax) | 599W | 604W | 609W | 614W | 620W |
| Module-efficiëntie STC (%) | 23,17% | 23,37% | 23,57% | 23,78% | 23,98% | |
| 15% | Maximaal vermogen (Pmax) | 656W | 661W | 667W | 673W | 679W |
| Module-efficiëntie STC (%) | 25,37% | 25,60% | 25,82% | 26,04% | 26,27% | |
| 25% | Maximaal vermogen (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 731W | 738W |
| Module-efficiëntie STC (%) | 27,58% | 27,82% | 28,07% | 28,31% | 28,55% |
| Container | 20'GP | 40'HQ |
| Aantal stuks per pallet | 36 | 36 |
| Pallets per container | 5 | 20 |
| Aantal stuks per verpakking | 180 | 720 |
| Bedrijfstemperatuur van de module | -40℃ tot +85℃ |
| Maximale systeemspanning | 1500 DC (IEC) |
| Maximale seriezekeringwaarde | 30A |
| Vermogenstolerantie | 0/+5W |
| Nominale bedrijfstemperatuur (NMOT) | 45±2℃ |
| Temperatuurcoëfficiënt van Pmax | -0,29%/℃ |
| Temperatuurcoëfficiënt van Voc | -0,25%/℃ |
| Temperatuurcoëfficiënt van Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefoon/WhatsApp/WeChat: +86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Gebouw 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, China
www.alifesolar.com