LECO N-TYPECeltechnologie
SMBB Half Cut Cell-technologie
Bifaciale celModuletechnologieën
Uitstekende anti-PID-prestaties bij lage LID-waarden.
Minder schaduweffecten door hotspots
Hoger vermogen, lagere BOS en LCOE
● ISO9001:2015 kwaliteitsmanagementsysteem
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 Arbo- en veiligheidsmanagementsysteem
● Kwaliteitsnorm IEC61215/IEC61730
● IEC61701/IEC62716 Zout-/nevel-/ammoniaktesten
| Zonnecellen | N-type Mono |
| Aantal cellen | 120 (6x20) |
| Afmetingen | 2172 x 1303 x 35 mm |
| Gewicht | 35,0 kg |
| Voor-/achterruit | 2,0 mm gecoat halfgehard glas |
| Kader | Geanodiseerde aluminiumlegering (versterkte uitvoering voor hoge belasting optioneel) |
| Aansluitdoos | IP68-classificatie (3 bypassdiodes) |
| Uitgangskabels | 4,0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| De lengte kan worden aangepast. | |
| Connectoren | Mc4-compatibel |
| Mechanische belastingstest | Voorzijde 5400 Pa / Achterzijde 2400 Pa |
| KRACHTKLASSE | ALEK-620ND | ALEK-625ND | ALEK-630ND | ALEK-635ND | ALEK-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maximaal vermogen (Pmax) | 620W | 472W | 625W | 476W | 630W | 480W | 635W | 484W | 640W | 488W |
| Open circuitspanning (Voc) | 43,75V | 41,13V | 43,96V | 41,33V | 44,16V | 41,52V | 44,37V | 41,71V | 44,57V | 41,90V |
| Kortsluitstroom (Isc) | 18.16A | 14,72A | 18.20A | 14,76A | 18.24A | 14,80A | 18.28A | 14.84A | 18.32A | 14.88A |
| Spanning bij maximaal vermogen (Vmpp) | 36,21V | 33,98V | 36,44V | 34,20V | 36,67V | 34,41V | 36,90V | 34,62V | 37,12V | 34,83V |
| Stroommaximaal vermogen (Impp) | 17.12A | 13.89A | 17.15A | 13,92A | 17.18A | 13,95A | 17.21A | 13.98A | 17.24A | 14.01A |
| MODULE-EFFICIËNTIE (%) | 21,91% | 22,08% | 22,26% | 22,44% | 22,61% | |||||
STC: Bestralingssterkte 1000 W/m², celtemperatuur 25 °C, AM1.5G
NMOT: Instraling 800 W/m², omgevingstemperatuur 20 °C, windsnelheid 1 m/s, AM1.5G
| Achterwinst | Parameter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maximaal vermogen (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Module-efficiëntie STC (%) | 23,00% | 23,19% | 23,37% | 23,56% | 23,74% | |
| 15% | Maximaal vermogen (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 730W | 736W |
| Module-efficiëntie STC (%) | 25,19% | 25,40% | 25,60% | 25,80% | 26,01% | |
| 25% | Maximaal vermogen (Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800W |
| Module-efficiëntie STC (%) | 27,38% | 27,60% | 27,83% | 28,05% | 28,27% |
| Container | 40'HQ |
| Aantal stuks per pallet | 32 |
| Pallets per container | 18 |
| Aantal stuks per verpakking | 576 |
| Bedrijfstemperatuur van de module | -40℃ tot +85℃ |
| Maximale systeemspanning | 1500 DC (IEC) |
| Maximale seriezekeringwaarde | 35A |
| Vermogenstolerantie | 0/+5W |
| Nominale bedrijfstemperatuur (NMOT) | 45±2℃ |
| Temperatuurcoëfficiënt van Pmax | -0,30%/℃ |
| Temperatuurcoëfficiënt van Voc | -0,24%/℃ |
| Temperatuurcoëfficiënt van Isc | +0,04%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefoon/WhatsApp/WeChat: +86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Gebouw 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, China
www.alifesolar.com