| ELEKTRISCH PROJECT | PARAMETERS | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Maximaal vermogen | Pmax(W) | 550 | 560 | 570 | 580 |
| Optimale bedrijfsspanning | Vmp(V) | 42,63 | 43.18 | 43,68 | 44.19 |
| Optimale bedrijfsstroom | Imp(A) | 12.91 | 12,97 | 13.05 | 13.13 |
| Open-circuitspanning | Voc(V) | 52.32 | 52.58 | 52,77 | 53.03 |
| Kortsluitstroom | Isc(A) | 13,65 | 13.69 | 13,78 | 13.86 |
| Bedrijfstemperatuurbereik van de module | ℃ | -40℃~+85℃ | |||
| Maximale systeemspanning | V(IEC) | DC1000/1500 | |||
| Maximale zekeringstroom | A | 25 | |||
| Tolerantiebereik voor vermogen | % | 0~+3% | |||
| *STC (Standaard testomstandigheden): Frontale bestraling 1000 W/m², celtemperatuur 25℃, spectrum AM1.5. | |||||
| Nominale bedrijfstemperatuur van de cel | VOCT | ℃ | 44℃±2℃ |
| Maximale vermogenstemperatuurcoëfficiënt | Pmax | %/℃ | -0,26 |
| temperatuurcoëfficiënt van de nullastspanning | Voc | %/℃ | -0,24 |
| Temperatuurcoëfficiënt van de kortsluitstroom | Isc | %/℃ | 0,04 |
| Veiligheidsniveau | Klasse II |
| Productgarantie | 12 jaar ervaring in productmaterialen en -technologie. |
| Stroomgarantie | 25 jaar lineaire vermogensafgifte |
| *De afname in het eerste jaar bedraagt 2%. Vanaf het volgende jaar bedraagt de jaarlijkse daling minder dan 0,5%. Het modulevermogen bedraagt in het 25e jaar minimaal 80%. | |
| Celtype | TOPCon cel 182×91mm |
| Celopstelling | 144 stuks (12×12) |
| Modulegrootte | 2260x1219x2,7 mm |
| Modulegewicht | 7,44 kg |
| Aansluitdoos | Beschermingsklasse IP68 |
| Uitgangskabel | 4 mm², netto kabellengte 500 mm. De kabellengte kan worden aangepast. |
| Connectortype | MC4-compatibiliteit |
| Kader | Niet van toepassing |
| Statische frontbelasting (sneeuwdruk) | 5400 Pa |
| Statische belasting achteraan (winddruk) | 2400 Pa |
| Vervoer | Platformwagen 13m | Platformwagen 17,5 m | Container 20°C | Container 40°C |
|---|---|---|---|---|
| Maat | 13m | 17,5 m | 20°C | 40°C |
| Pallet | 22 | 30 | 4 | 18 |
| Stuk/Pallet | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Totaal aantal stuks | 1540 | 2100 | 280 | 1260 |
| Verpakkingsgrootte (pallet) | 2320*1110*1400 mm | |||
| Maximaal vermogen (W) | Conversie-efficiëntie | Gewicht | Productgarantie | Stroomgarantie | Modulegroottes | Celopstelling |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 550 560 570 580 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 jaar | 25 jaar | 2260x1219x2,7 mm | 144 stuks (12x12) |
| 500 510 520 530 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 jaar | 25 jaar | 2260x1110x2,7 mm | 132 stuks (11x12) |
| 460 470 480 490 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 jaar | 25 jaar | 2260x1020x2,7 mm | 120 stuks (10x12) |
| 410 420 430 440 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 jaar | 25 jaar | 2260x918x2,7 mm | 108 stuks (9x12) |
| 360 370 380 390 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 jaar | 25 jaar | 2260x825x2,7 mm | 96 stuks (8x12) |
| 320 330 340 350 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 jaar | 25 jaar | 2260x735x2,7 mm | 84 stuks (7x12) |
| 270 280 290 300 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 jaar | 25 jaar | 2260x644x2,7 mm | 72 stuks (6x12) |
| 120 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 jaar | 25 jaar | 1545x425x2,7 mm | 72 stuks (6x12) |
| 200 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 jaar | 25 jaar | 1150x927x2,7 mm | 54 stuks (6x9) |
| 400 410 420 430 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 jaar | 25 jaar | 1750x1150x2,7 mm | 80 stuks (8x10) |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefoon/WhatsApp/WeChat: +86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Gebouw 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, China
www.alifesolar.com