LECO N-TYPECeltechnologie
SMBB Half Cut Cell-technologie
Bifaciale celmoduletechnologieën
Uitstekende anti-PID-prestaties bij lage LID-waarden.
Minder schaduweffecten door hotspots
Hoger vermogen, lagere BOS en LCOE
● ISO9001:2015 kwaliteitsmanagementsysteem
● SO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 Arbo- en veiligheidsmanagementsysteem
● Kwaliteitsnorm IEC61215/IEC61730
● IEC61701/IEC62716 Zout-/nevel-/ammoniaktesten
| Zonnecellen | N-type Mono |
| Aantal cellen | 96 (6x16) |
| Afmetingen | 1762 x 1134 x 30 mm |
| Gewicht | 24,0 kg |
| Voorruit | 2,0 mm gecoat halfgehard glas |
| Kader | Geanodiseerde aluminiumlegering (versterkte uitvoering voor hoge belasting optioneel) |
| Aansluitdoos | IP68-classificatie (3 bypassdiodes) |
| Uitgangskabels | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| De lengte kan worden aangepast. | |
| Connectoren | Mc4-compatibel |
| Mechanische belastingstest | Voorzijde 5400 Pa / Achterzijde 2400 Pa |
| KRACHTKLASSE | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maximaal vermogen (Pmax) | 435W | 326W | 440W | 330W | 445W | 334W | 450W | 338W | 455W | 342W |
| Open circuitspanning (Voc) | 34,49V | 32,33V | 34,74V | 32,58V | 34,97V | 32,82V | 35,21V | 33,07V | 35,45V | 35,68V |
| Kortsluitstroom (Isc) | 15,84A | 12.67A | 15,90A | 12,72A | 15,96A | 12.77A | 16.02A | 12.82A | 16.08A | 12.86A |
| Spanning bij maximaal vermogen (Vmpp) | 29,43V | 27,57V | 29,65V | 27,80V | 29,87V | 28,02V | 30,08V | 28,24V | 30,29V | 28,46V |
| Stroommaximaal vermogen (Impp) | 14.78A | 11.82A | 14.84A | 11.87A | 14,90A | 11,92A | 14.96A | 11.97A | 15.02A | 12.02A |
| MODULE-EFFICIËNTIE (%) | 21,77% | 22,02% | 22,27% | 22,52% | 22,77% | |||||
| STC: Bestralingssterkte 1000 W/m², celtemperatuur 25 °C, AM1.5G NMOT: Instraling 800 W/m², omgevingstemperatuur 20 °C, windsnelheid 1 m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Achterwinst | Parameter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maximaal vermogen (Pmax) | 457W | 462W | 467W | 473W | 478W |
| Module-efficiëntie STC (%) | 22,86% | 23,12% | 23,38% | 23,65% | 23,91% | |
| 15% | Maximaal vermogen (Pmax) | 500W | 506W | 512W | 518W | 523W |
| Module-efficiëntie STC (%) | 25,04% | 25,32% | 25,61% | 25,90% | 26,19% | |
| 25% | Maximaal vermogen (Pmax) | 544W | 550W | 556W | 563W | 569W |
| Module-efficiëntie STC (%) | 27,21% | 27,53% | 27,84% | 28,15% | 28,46% |
| Container | 40'HQ |
| Aantal stuks per pallet | 36 |
| Pallets per container | 26 |
| Aantal stuks per verpakking | 936 |
| Bedrijfstemperatuur van de module | -40℃ tot +85℃ |
| Maximale systeemspanning | 1500 DC (IEC) |
| Maximale seriezekeringwaarde | 30A |
| Vermogenstolerantie | 0/+5W |
| Nominale bedrijfstemperatuur (NMOT) | 45±2℃ |
| Temperatuurcoëfficiënt van Pmax | -0,29%/℃ |
| Temperatuurcoëfficiënt van Voc | -0,25%/℃ |
| Temperatuurcoëfficiënt van Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefoon/WhatsApp/WeChat: +86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Gebouw 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, China
www.alifesolar.com