LECO N-TYPECeltechnologie
SMBB Half Cut Cell-technologie
Bifaciale celModuletechnologieën
Uitstekende anti-PID-prestaties bij lage LID-waarden.
Minder schaduweffecten door hotspots
Hoger vermogen, lagere BOS en LCOE
● ISO9001:2015 kwaliteitsmanagementsysteem
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 Arbo- en veiligheidsmanagementsysteem
● Kwaliteitsnorm IEC61215/IEC61730
● IEC61701/IEC62716 Zout-/nevel-/ammoniaktesten
| Zonnecellen | N-type Mono |
| Aantal cellen | 132 (6x20) |
| Afmetingen | 2382 x 1134 x 33 mm |
| Gewicht | 33,8 kg |
| Voor-/achterruit | 2,0 mm gecoat halfgehard glas |
| Kader | Geanodiseerde aluminiumlegering (versterkte uitvoering voor hoge belasting optioneel) |
| Aansluitdoos | IP68-classificatie (3 bypassdiodes) |
| Uitgangskabels | 4,0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| De lengte kan worden aangepast. | |
| Connectoren | Mc4-compatibel |
| Mechanische belastingstest | Voorzijde 5400 Pa / Achterzijde 2400 Pa |
| KRACHTKLASSE | ALDT-605ND | ALDT-610ND | ALDT-615ND | ALDT-620ND | ALDT-625ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maximaal vermogen (Pmax) | 605W | 454W | 610W | 458W | 615W | 462W | 620W | 466W | 625W | 470W |
| Open circuitspanning (Voc) | 48,75V | 45,70V | 48,94V | 45,91V | 49,13V | 46,12V | 49,32V | 46,33V | 49,50V | 46,54V |
| Kortsluitstroom (Isc) | 15,74A | 12.59A | 15,80A | 12.64A | 15,86A | 12.69A | 15,92A | 12,74A | 15,98A | 12,78A |
| Spanning bij maximaal vermogen (Vmpp) | 40,82V | 38,29V | 40,99V | 38,47V | 41,16V | 38,65V | 41,33V | 38,83V | 41,50V | 39,01V |
| Stroommaximaal vermogen (Impp) | 14.82A | 11.86A | 14.88A | 11,90A | 14.94A | 11,95A | 15.00A | 12.00A | 15.06A | 12.05A |
| MODULE-EFFICIËNTIE (%) | 22,40% | 22,58% | 22,77% | 22,95% | 23,14% | |||||
| STC: Bestralingssterkte 1000 W/m², celtemperatuur 25 °C, AM1.5G NMOT: Instraling 800 W/m², omgevingstemperatuur 20 °C, windsnelheid 1 m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Achterwinst | Parameter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maximaal vermogen (Pmax) | 635W | 641W | 646W | 651W | 656W |
| Module-efficiëntie STC (%) | 23,52% | 23,71% | 23,91% | 24,10% | 24,29% | |
| 15% | Maximaal vermogen (Pmax) | 696W | 702W | 707W | 713W | 719W |
| Module-efficiëntie STC (%) | 25,76% | 25,97% | 26,18% | 26,40% | 26,61% | |
| 25% | Maximaal vermogen (Pmax) | 756W | 763W | 769W | 775W | 781W |
| Module-efficiëntie STC (%) | 28,00% | 28,23% | 28,46% | 28,69% | 28,92% |
| Container | 40'HQ |
| Aantal stuks per pallet | 34 |
| Pallets per container | 20 |
| Aantal stuks per verpakking | 680 |
| Bedrijfstemperatuur van de module | -40℃ tot +85℃ |
| Maximale systeemspanning | 1500 DC (IEC) |
| Maximale seriezekeringwaarde | 30A |
| Vermogenstolerantie | 0/+5W |
| Nominale bedrijfstemperatuur (NMOT) | 45±2℃ |
| Temperatuurcoëfficiënt van Pmax | -0,29%/℃ |
| Temperatuurcoëfficiënt van Voc | -0,25%/℃ |
| Temperatuurcoëfficiënt van Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefoon/WhatsApp/WeChat: +86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Gebouw 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, China
www.alifesolar.com