LECO N-TYPECeltechnologie
SMBB Half Cut Cell-technologie
Bifaciale celModuletechnologieën
Uitstekende anti-PID-prestaties bij lage LID-waarden.
Minder schaduweffecten door hotspots
Hoger vermogen, lagere BOS en LCOE
● ISO9001:2015 kwaliteitsmanagementsysteem
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 Arbo- en veiligheidsmanagementsysteem
● Kwaliteitsnorm IEC61215/IEC61730
● IEC61701/IEC62716 Zout-/nevel-/ammoniaktesten
| Zonnecellen | N-type Mono |
| Aantal cellen | 156 (6x26) |
| Afmetingen | 2465 x 1134 x 33 mm |
| Gewicht | 34,8 kg |
| Voor-/achterruit | 2,0 mm gecoat halfgehard glas |
| Kader | Geanodiseerde aluminiumlegering (versterkte uitvoering voor hoge belasting optioneel) |
| Aansluitdoos | IP68-classificatie (3 bypassdiodes) |
| Uitgangskabels | 4,0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| De lengte kan worden aangepast. | |
| Connectoren | Mc4-compatibel |
| Mechanische belastingstest | Voorzijde 5400 Pa / Achterzijde 2400 Pa |
| KRACHTKLASSE | ALVH-620ND | ALVH-625ND | ALVH-630ND | ALVH-635ND | ALVH-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maximaal vermogen (Pmax) | 620W | 467W | 625W | 471W | 630W | 475W | 635W | 479W | 640W | 483W |
| Open circuitspanning (Voc) | 55,64V | 52,67V | 55,75V | 52,78V | 55,87V | 52,89V | 55,98V | 52,99V | 56,09V | 53,10V |
| Kortsluitstroom (Isc) | 14.18A | 11.44A | 14.25A | 11,50A | 14.32A | 11.56A | 14.39A | 11.62A | 14.46A | 11.68A |
| Spanning bij maximaal vermogen (Vmpp) | 46,03V | 42,73V | 46,16V | 42,86V | 46,29V | 42,99V | 46,42V | 43,11V | 46,55V | 43,24V |
| Stroommaximaal vermogen (Impp) | 13.47A | 10,93A | 13.54A | 10,99A | 13.61A | 11.05A | 13.68A | 11.11A | 13,75A | 11.17A |
| MODULE-EFFICIËNTIE (%) | 22,18% | 22,36% | 22,54% | 22,72% | 22,90% | |||||
| STC: Bestralingssterkte 1000 W/m², celtemperatuur 25 °C, AM1.5G NMOT: Instraling 800 W/m², omgevingstemperatuur 20 °C, windsnelheid 1 m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Achterwinst | Parameter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maximaal vermogen (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Module-efficiëntie STC (%) | 23,29% | 23,48% | 23,66% | 23,85% | 24,04% | |
| 15% | Maximaal vermogen (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 730W | 736W |
| Module-efficiëntie STC (%) | 25,51% | 25,71% | 25,92% | 26,12% | 26,33% | |
| 25% | Maximaal vermogen (Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800W |
| Module-efficiëntie STC (%) | 27,73% | 27,95% | 28,17% | 28,40% | 28,62% |
| Container | 40'HQ |
| Aantal stuks per pallet | 34 |
| Pallets per container | 16 |
| Aantal stuks per verpakking | 544 |
| Bedrijfstemperatuur van de module | -40℃ tot +85℃ |
| Maximale systeemspanning | 1500 DC (IEC) |
| Maximale seriezekeringwaarde | 30A |
| Vermogenstolerantie | 0/+5W |
| Nominale bedrijfstemperatuur (NMOT) | 45±2℃ |
| Temperatuurcoëfficiënt van Pmax | -0,29%/℃ |
| Temperatuurcoëfficiënt van Voc | -0,25%/℃ |
| Temperatuurcoëfficiënt van Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefoon/WhatsApp/WeChat: +86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Gebouw 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, China
www.alifesolar.com