LECO N-TYPECeltechnologie
SMBB Half Cut Cell-technologie
Bifaciale celModuletechnologieën
Uitstekende anti-PID-prestaties bij lage LID-waarden.
Minder schaduweffecten door hotspots
Hoger vermogen, lagere BOS en LCOE
● ISO9001:2015 kwaliteitsmanagementsysteem
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 Arbo- en veiligheidsmanagementsysteem
● Kwaliteitsnorm IEC61215/IEC61730
● IEC61701/IEC62716 Zout-/nevel-/ammoniaktesten
| Zonnecellen | N-type Mono |
| Aantal cellen | 132 (6x22) |
| Afmetingen | 2384 x 1303 x 35 mm |
| Gewicht | 38,5 kg |
| Voor-/achterruit | 2,0 mm gecoat halfgehard glas |
| Kader | Geanodiseerde aluminiumlegering (versterkte uitvoering voor hoge belasting optioneel) |
| Aansluitdoos | IP68-classificatie (3 bypassdiodes) |
| Uitgangskabels | 4,0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| De lengte kan worden aangepast. | |
| Connectoren | Mc4-compatibel |
| Mechanische belastingstest | Voorzijde 5400 Pa / Achterzijde 2400 Pa |
| KRACHTKLASSE | ALET-690ND | ALET-695ND | ALET-700ND | ALET-705ND | ALET-710ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maximaal vermogen (Pmax) | 690W | 524W | 695W | 528W | 700W | 532W | 705W | 536W | 710W | 540W |
| Open circuitspanning (Voc) | 47,95V | 45,52V | 48,15V | 45,73V | 48,34V | 45,93V | 48,54V | 46,13V | 48,73V | 46,33V |
| Kortsluitstroom (Isc) | 18.29A | 14.63A | 18.34A | 14.67A | 18.39A | 14.71A | 18.44A | 14,75A | 18.49A | 14.79A |
| Spanning bij maximaal vermogen (Vmpp) | 39,84V | 37,82V | 40,03V | 38,02V | 40,23V | 38,22V | 40,42V | 38,42V | 40,62V | 38,62V |
| Stroommaximaal vermogen (Impp) | 17.32A | 13.86A | 17.36A | 13.89A | 17.40A | 13,92A | 17.44A | 13,95A | 17.48A | 13.98A |
| MODULE-EFFICIËNTIE (%) | 22,21% | 22,37% | 22,53% | 22,70% | 22,86% | |||||
| STC: Bestralingssterkte 1000 W/m², celtemperatuur 25 °C, AM1.5G NMOT: Instraling 800 W/m², omgevingstemperatuur 20 °C, windsnelheid 1 m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Achterwinst | Parameter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maximaal vermogen (Pmax) | 725W | 730W | 735W | 740W | 746W |
| Module-efficiëntie STC (%) | 23,32% | 23,49% | 23,66% | 23,83% | 24,00% | |
| 15% | Maximaal vermogen (Pmax) | 794W | 799W | 805W | 811W | 817W |
| Module-efficiëntie STC (%) | 25,54% | 25,73% | 25,91% | 26,10% | 26,28% | |
| 25% | Maximaal vermogen (Pmax) | 863W | 869W | 875W | 881W | 888W |
| Module-efficiëntie STC (%) | 27,77% | 27,97% | 28,17% | 28,37% | 28,57% |
| Container | 40'HQ |
| Aantal stuks per pallet | 32 |
| Pallets per container | 18 |
| Aantal stuks per verpakking | 576 |
| Bedrijfstemperatuur van de module | -40℃ tot +85℃ |
| Maximale systeemspanning | 1500 DC (IEC) |
| Maximale seriezekeringwaarde | 35A |
| Vermogenstolerantie | 0/+5W |
| Nominale bedrijfstemperatuur (NMOT) | 45±2℃ |
| Temperatuurcoëfficiënt van Pmax | -0,30%/℃ |
| Temperatuurcoëfficiënt van Voc | -0,24%/℃ |
| Temperatuurcoëfficiënt van Isc | +0,04%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefoon/WhatsApp/WeChat: +86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Gebouw 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, China
www.alifesolar.com